Search
Close this search box.

KIN B5 reisikomplekt

Mugavas lukuga kotis on KIN volditav hambahari, KIN B5 7g hambapasta ja KIN B5 15ml suuvesi. KIN B5 hambapasta ja suuvesi on mõeldud igapäevaseks suuhoolduseks. Antiseptiline, hambakattu kontrolli all hoidev, suu limaskesta taastav ja tugevdav. Kasutamiseks liigse katu korral ja pärast hambakivi eemaldamist. Ideaalne tundlike igemetega patsientidele.

 

Telli siit

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda

Kirjeldus

Mugavas lukuga kotis on KIN volditav hambahari, KIN B5 7g hambapasta ja KIN B5 15ml suuvesi. Meeldiva maitsega KIN B5 hambapasta, sobib pikaajaliseks igapäevaseks kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 12 eluaastast. Antiseptiline, hambakattu kontrolli all hoidev, suu limaskesta taastav ja tugevdav hambapasta kasutamiseks liigse katu korral ja pärast hambakivi eemaldamist. Ideaalne tundlike igemetega patsientidele (diabeetikud, rasedad, suitsetajad, implantaatide ja proteeside kandjad, suukaudsete antikoagulantide ravil olijad jne).

Näidustused: igapäevaseks suuhügieeniks ideaalne, kuna aitab kontrollida hambakatu kogunemist. Tugevdab ja toniseerib igemeid. Aitab ennetada hambaaukude teket ning tugevdab hambaemaili.

Hoiatused: sobilik alates 12. elusaastast. Mitte alla neelata. Alkoholivaba, SLS-vaba.

Kuidas kasutada

Hea suuhügieeni tagamiseks tuleks hambaid pesta vähemalt 2–3 minutit vähemalt 3 korda päevas, eelistatavalt pärast iga sööki ja enne magamaminekut iga päev. Hoiatused: sobib 12-aastastele ja vanematele. Ärge neelake alla!

Koostis

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Panthenol, Aroma, Xanthan Gum, Zinc Citrate, Sodium Fluoride, Menthol, Niacinamide, Sodium Methylparaben, Sodium Propylparaben, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Saccharin, Potassium Acesulfame