Search
Close this search box.

KIN Oro proteesiliim, 40 ml

Hambaproteeside eriti tugevalt fikseeriv kreem täis- ja osalistele proteesidele. Fikseeriva kreemi kasutamine aitab vältida toiduosakeste sattumist proteeside alla ning hoiab proteesid kindlalt paigal. Tsingivaba, eriti tugev, neutraalse maitse ja lõhnaga.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda

 

Kirjeldus

Hambaproteeside kinnitusliim täis- ja osalistele proteesidele, aitab vältida toiduosakeste sattumist proteeside alla. Tsingivaba, eriti tugev, neutraalse lõhnaga. Kasutamiseks kanda liimi kolme-nelja kohta puhtale ja kuivale hambaproteesile mitte liiga lähedale proteesi äärele. Suruge protees oma kohale ja hoidke kindlalt paigal mõni sekund. Oodake mõni minut enne kui sööte või joote. Kinnitus kestab kogu päeva, kuid sõltub kasutatava toidu ja joogi koostisest. Proteesid on soovi korral kergesti eemaldatavad. Hoiatused: Hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes. Koostis: Cellulose Gum, Calcium/SodiumPVM/MA Copolymer, Parafinum Liquidum, Petrolatum, Chamomilla Recutita.

Kasutamine

Kanda liimi kolme-nelja kohta puhtale ja kuivale hambaproteesile mitte liiga lähedale proteesi äärele. Suruge protees oma kohale ja hoidke kindlalt paigal mõni sekund. Oodake mõni minut enne kui sööte või joote. Kinnitus kestab kogu päeva, kuid sõltub kasutatava toidu ja joogi koostisest. Proteesid on soovi korral kergesti eemaldatavad.

Hoiatused: hoida lastele kättesaamatus kohas. Mitte kasutada ülitundlikkuse korral mõne koostisosa suhtes.

Koostis

Cellulose Gum, Calcium/SodiumPVM/MA Copolymer, Parafinum Liquidum, Petrolatum, Chamomilla Recutita