Search
Close this search box.
Ortho KIN maasika mündi komplekt

ORTHO KIN komplekt

Maasika- ja mündimaitseline hambapasta ja suuvesi OrthoKIN sobib ideaalselt ortodontilisel ravil olevate patsientidele – breketite, proteeside, hambasildade puhul, kui hammaste puhastamine on raskendatud. Antiseptiline, vähendab hambakattu, tugevdab hambaemaili ja hoiab ära kaariest. Kaitseb ja tugevdab igemekudet. Komplektis oleval spetsiaalsel hambaharjal on keskvaoga lõige.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda.

Kirjeldus

OrthoKIN komplektis on 1 spetsiaalne hambahari; OrthoKIN suuvesi, 500ml; OrthoKIN hambapasta, 75ml. Pasta ja suuvesi on maasika- ja mündimaitselised, sobivad pikaajaliseks kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 6. eluaastast. Sobib ideaalselt ortodontilisel ravil olevate patsientidele – breketite, proteeside, hambasildade puhul, kui hammaste puhastamine on raskendatud. Sisaldavad tsetüülpüridiiniumkloriidi (CPC) 0,05%, mis on antiseptiline ja vähendab hambakattu, ning naatriumfluoriidi, mis tugevdab hambaemaili ja väldib kaariest. Koostises on provitamiin B5 ja vitamiin E, mis kaitsevad igemekude ja kontrollivad hambakatu kogunemist. Ei sisalda kloorheksidiini ega alkoholi.

Näidustused: breketikandjatele suuhügieeniks (ka proteeside ja hambasildadega suu hügieeniks), kaariese ennetamiseks, hambakatu vähendamiseks.

Hoiatused: Mitte alla neelata. Konsulteerida hambaarstiga, kui saadakse fluoriidi muudest allikatest lisaks.

 

Kasutamine

Kasutamine: sobib pikaajaliseks kasutamiseks täiskasvanutel ja lastel alates 6. eluaastast kogu raviplaani vältel. Lastele sobiv kogus on hernetera suurune kogus pastat. Pesta hambaid 2-3 minuti vältel vähemalt kaks korda päevas, soovitavalt peale sööki ja enne magama minekut. Hambahoolduse täiustamiseks loputada Ortho KIN suuveega 10-15 ml 1 minuti vältel vähemalt 2 korda päevas pärast hammaste pesu.

Koostis

Komplekt sisaldab 1 spetsiaalne hambahari; OrthoKIN suuvesi, 500ml; OrthoKIN hambapasta, 75ml