Search
Close this search box.

KIN extra-soft hambahari

KIN ülipehmed hambaharjad sobivad eriti hästi inimestele, kellel on hammaste ülitundlikkus või väga õrnad igemed. Filamendid on väga pehmed ja pakuvad kerget vastupanu, kuid väga tõhusad suuõõne emaili ja pehmete kudede täielikuks puhastamiseks. – Soovitatav on hambahari uue vastu vahetada iga 3 kuu tagant või varem, kui filamentid on kulunud või keerdunud.

 

Telli siit

 

Kategooria:

Kirjeldus

Eriti pehmete filamentidega KIN hambahari võimaldab teostada täielikku suuhügieeni tundlike hammaste või väga õrnade või veritsema kalduvate igemete korral. Tänu väikesele harjapeale on sellel täielik juurdepääs kõikidele suupiirkondadele, eemaldades toidujäätmed ning takistades hammastele ja igemetele biokile teket. Sellel on kate, mis kaitseb pead mustuse eest ja hoiab seda õigetes hügieenitingimustes. Nii pakend kui ka kork on 100% taaskasutatavad. Lisaks on suurema jätkusuutlikkuse huvides saavutatud pintsli valmistamisel 14% plastiku vähendamine võrreldes selle eelmise versiooniga. Valikus on erinevad värvid, et iga pereliige saaks hõlpsasti oma hambaharja eristada.

Kuidas kasutada

Pese hambaid 2–3 minutit vähemalt kaks korda päevas, eelistatavalt pärast iga sööki ja enne magamaminekut. Soovitatav on õige harjamistehnika.