Search
Close this search box.

KIN operatsioonijärgne hambahari (Post-surgical)

Operatsioonijärgsel hambaharjal KIN on pehmemad ja õhemad harjased, mis on väga paindlikud, et kohaneda igemete olukorraga pärast suuoperatsiooni. Pärast seda tüüpi sekkumist on igemed ja hambad palju tundlikumad ning harjamine võib olla ebamugav ja isegi valus. Siiski on suuhügieen võimalike nakkuste vältimiseks endiselt ülimalt oluline. Seetõttu on toidujäätmete eemaldamiseks ning biokile tekke vältimiseks hammastel ja igemetel soovitatav kasutada kohandatud hambaharja, järgides alati hambaarsti juhiseid. Hambaharjal on kate, mis kaitseb pead mustuse eest ja hoiab õigetes hügieenitingimustes. Nii pakend kui ka kork on 100% taaskasutatavad. Lisaks on suurema jätkusuutlikkuse huvides saavutatud harjaste valmistamisel 14% plastiku vähendamine võrreldes selle eelmise versiooniga. Valikus on erinevad värvid, et iga pereliige saaks hõlpsasti oma hambaharja eristada.

 

Telli siit

 

Kategooria: Sildid:

Kirjeldus

KIN operatsioonijärgsetel hambaharjadel on spetsiaalne disain, et aidata igapäevast hambahügieeni õrnemal viisil. Tänu ülipeentele filamentidele on harjamine õrnem. – Väike harjapea võimaldab jõuda ka kõige raskemate piirkondadeni, tagades hügieeni ilma ebamugavustundeta. Hambaharjal on ergonoomiline käepide.

Kuidas kasutada

Harja iga päev 2–3 minutit, vähemalt 3 korda päevas pärast iga sööki, järgides õiget tehnikat. Kui olete hiljuti läbinud kirurgilise ravi, järgige alati hambaarsti antud juhiseid.