Search
Close this search box.
KIN reisikomplekt "Auto" lastele, hari+pasta 25 ml, lukuga kotis

KIN reisikomplekt “Auto” lastele, hari+pasta 25 ml, lukuga kotis

Lõbus reisikomplekt lastele, mis sisaldab autokujulist hambaharja ja 25 ml FluorKIN hambapastat. Praktilises lukuga tualett-tarvete kotis on 25 ml FluorKIN maasikamaitseline hambapasta, mis kaitseb kaariese eest ja tugevdab emaili. Komplektis sisalduv erinevates värvides autokujulise disainiga hambahari muudab hambapesu lõbusaks tegevuseks.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda, ärikliendi konto registreerimise lehele

Kategooria:

Kirjeldus

Lapsed veedavad palju aega kodust eemal ja peavad pärast iga sööki suuhügieeni korras hoidmiseks kaasas kandma korralikku hambaharja. Turvaliseks kasutamiseks koolis või mujal on KIN-i laste reisihambaharjad nende parimad kaaslased. Pakume teile kaks erinevat mudelit, mis vastavad laste vajadustele vastavalt nende vanusele. Komplekt “Auto” on pisematele lastele ja ümara harjapeaga ning krokodillikujulised laste reisihambaharjad komplektis “Krokodill”, mis on mõeldud suurematele lastele ning kolmnurkse harjapeaga. Mõlema reisihambaharja juurde kuulub 25 ml FluorKIN Infantil hambapasta, mis sobib ideaalselt laste igapäevaseks suuhügieeniks.

Kuidas kasutada

Pese hambaid 2–3 minutit vähemalt kaks korda päevas, eelistatavalt pärast iga sööki ja enne magamaminekut. Soovitatav on õige harjamistehnika.

Koostis

Naatriumfluoriid: 1000 ppm F– ksülitool: 1,00%