Search
Close this search box.
KIN reisikomplekt "Auto" lastele, hari+pasta 25 ml, lukuga kotis

KIN reisikomplekt “Auto” lastele, hari+pasta 25 ml, lukuga kotis

Lõbus reisikomplekt lastele sisaldab autokujulist ümara harjapeaga hambaharja ja 25ml FluorKIN lastele hambapastat. FluorKIN lastele maasikamaitseline hambapasta kaitseb lapse hambaid kaariese eest ja tugevdab hambaemaili.

Tähelepanu! Antud tootel on võimalik valida värvi/disaini. Võimalusel arvestame teie sooviga, mille saate lisada ostukorvi tellimuse kommentaari lahtrisse.

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda, ärikliendi konto registreerimise lehele

Kirjeldus

Komplekt “Auto” on mõeldud lastele. Autokujulisel hambaharjal on ümar ja väiksem harjapea. Komplekti kuulub 25 ml FluorKIN Iastele hambapasta, mis sobib ideaalselt laste igapäevaseks suuhügieeniks. Igapäevane hammaste harjamine juba väikesest peale aitab lastel oma suu tervise eest hoolt kanda. Seetõttu on oluline alates esimeste hammaste lõikumisest, omandada suuhügieeni rutiinid, et ennetada hambahaigusi. Hambapasta koostises on naatriumfluoriid: 1000 ppm F- ja ksülitool: 1,00%. Fluoriid aitab kaasa kaariesehaiguste vähendamisele kõigis vanuserühmades rohkem kui ükski teine ennetusmeede. Fluoriidi olemasolu suukeskkonnas suurendab hamba kõvakudede vastupidavust, takistades kaariese kahjustuse teket, aidates samal ajal kaasa esialgsete kahjustuste peatamisele ja isegi taastamisele.

Hoiatused: sobilik alates 12. elukuust. Kasutada täiskasvanu järelvalve all! Mitte alla neelata! Alkoholivaba, gluteenivaba, SLS-vaba.

Näidustused: kaitseb hambakaariese eest. Aitab hambaid remineraliseerida ja tugevdada ja hoolitseb hambaemaili eest.

Kuidas kasutada

Pese hambaid 2–3 minutit vähemalt kaks korda päevas, eelistatavalt pärast iga sööki ja enne magamaminekut. Soovitatav on õige harjamistehnika.

Koostis

Naatriumfluoriid: 1000 ppm F– ksülitool: 1,00%