Search
Close this search box.

KIN reisikomplekt “Krokodill” lastele, hari+pasta 25 ml, lukuga kotis

Lõbus reisikomplekt lastele sisaldab krokodillikujulist kolmnurkse harjapeaga hambaharja ja 25ml FluorKIN lastele hambapastat. FluorKIN hambapasta lastele kaitseb kaariese eest ja tugevdab hambaemaili.

Tähelepanu! Antud tootel on võimalik valida värvi/disaini. Võimalusel arvestame teie sooviga, mille saate lisada ostukorvi tellimuse kommentaari lahtrisse.

Telli siit

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda

Kirjeldus

Komplekt “Krokodill” on mõeldud lastele. Krokodillikujulisel hambaharjal on kolmnurkne ja suurem harjapea. Komplekti kuulub 25 ml FluorKIN lastele hambapasta, mis sobib ideaalselt laste igapäevaseks suuhügieeniks. Igapäevane hammaste harjamine juba väikesest peale aitab lastel oma suu tervise eest hoolt kanda. Seetõttu on oluline alates esimeste hammaste lõikumisest, omandada suuhügieeni rutiinid, et ennetada hambahaigusi. Hambapasta koostises on naatriumfluoriid: 1000 ppm F- ja ksülitool: 1,00%. Fluoriid aitab kaasa kaariesehaiguste vähendamisele kõigis vanuserühmades rohkem kui ükski teine ennetusmeede. Fluoriidi olemasolu suukeskkonnas suurendab hamba kõvakudede vastupidavust, takistades kaariese kahjustuse teket, aidates samal ajal kaasa esialgsete kahjustuste peatamisele ja isegi taastamisele.

Näidustused: kaitseb hambakaariese eest. Aitab hambaid remineraliseerida ja tugevdada ja hoolitseb hambaemaili eest.

Hoiatused: sobilik alates 12. elukuust. Kasutada täiskasvanu järelvalve all! Mitte alla neelata! Alkoholivaba, gluteenivaba.

Kasutamine

harjake hambaid 2 või 3 minutit, vähemalt kaks korda päevas, eelistatavalt pärast sööki ja enne magamaminekut. 6-aastased või nooremad lapsed peaksid allaneelamise ohu vähendamiseks kasutama hernesuurust kogust, alla 3-aastastel lastel riisitera suurune kogus hambapastat. Kasutada ainult täiskasvanu järelevalve all.

Koostis

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Aroma, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Xylitol, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben, Sodium Ethylparaben, Sodium Saccharine, Limonene.