KIN reisikomplekt “Krokodill” lastele hari+pasta 25 ml lukuga kotis

Erinevates värvides atraktiivse krokodillikujulise disainiga hambahari muudab hambapesu lõbusamaks. Praktilises tualett-tarvete kott sisaldab FluorKIN lastele mõeldud maasikamaitselist hambapastat, mis kaitseb kaariese eest ja tugevdab emaili. Lukuga suletavas kotis on krokodillikujuline hambahari ja 25 ml hambapasta.

 

Telli siit

 

Kategooria:

Kirjeldus

Lapsed veedavad palju aega kodust eemal ja peavad pärast iga sööki suuhügieeni korras hoidmiseks kaasas kandma korralikku hambaharja. Turvaliseks kasutamiseks koolis või mujal on KIN-i laste reisihambaharjad nende parimad kaaslased. Pakume teile kaks erinevat mudelit, mis vastavad laste vajadustele vastavalt nende vanusele. Komplekt “Auto” on pisematele lastele ja ümara harjapeaga ning krokodillikujulised laste reisihambaharjad komplektis “Krokodill”, mis on mõeldud suurematele lastele ning kolmnurkse harjapeaga. Mõlema reisihambaharja juurde kuulub 25 ml FluorKIN Infantil hambapasta, mis sobib ideaalselt laste igapäevaseks suuhügieeniks.

Kasutamine

Pese hambaid 2–3 minutit vähemalt kaks korda päevas, eelistatavalt pärast iga sööki ja enne magamaminekut. Soovitatav on õige harjamistehnika.

Koostis

Naatriumfluoriid: 1000 ppm F– ksülitool: 1,00%