Search
Close this search box.

KIN Whitening reisikomplekt

Mugavas lukuga kotis on kaks 5 ml KIN Whitening hambapastat ja volditav hambahari. Uue põlvkonna valgendav hambapasta, mis valgendab hambaid õrnalt ja järk-järgult ilma pleegitamise ja keemiliste plekieemaldajateta. Toimeaineks madala abrasiivsusega imepeened soodagraanulid. Ei kahjusta hambaemaili, väldib katu ja hambakivi teket ning kaitseb kaariese eest.

 

Telli siit

 

Kategooria:

Kirjeldus

Mugavas lukuga kotis on volditav kvaliteetne hambahari ja 2x5ml KIN Whitening hambapastat. KIN uue põlvkonna valgendav hambapasta valgendab hambaid õrnalt ja järk-järgult neid keemiliste plekieemaldajatega pleegitamata. Hambapasta toime on sarnane soodapesule, mida soovitavad hambaarstid. Aktiivsed toimeained on mikropeened naatriumvesinikkarbonaadi osakesed, mis valgendavad hambaemaili seda kahjustamata, naatriumpürofosfaat, mis väldib katu ja hambakivi teket ning naatriumfluoriid, mis kaitseb kaariese eest. Kasutatud kristalne naatriumvesinikkarbonaat e. söögisooda (sodium bicarbonate) on jahvatatud mikropulbriks, mis on pehmem kui hambaemail ja dentiin ning seetõttu eemaldab hambaemaililt efektiivselt nii plekke kui kogunenud kattu. Hambad muutuvad heledamaks, taastub naturaalne toon ja välditakse edasist hammaste värvumist toidu, jookide või tubaka toimel. Hambapasta on võrreldes lubatud ülempiiriga ( RDA250) madala abrasiivsusega, RDA 87. Naatriumvesinikkarbonaadi sisaldus pastas on 15% sobides hästi kasutamiseks ka peale hammaste valgendusprotseduure, et säilitada särav naeratus. Naatriumvesinikkarbonaat neutraliseerib efektiivselt happeid, mida toodavad hambakatus olevad bakterid ja vähendab suus halba lõhna. Kuna aine on vees lahustuv, siis pääseb ta hästi hambavahedesse ja pinnakonarustesse, kuhu teised ained ei pääse. Kristalne naatriumpürofosfaat (sodium pyrophosphate) ennetab hambakatu ja -kivi teket reageerides suus oleva kaltsiumfosfaadiga, mis ei ole veel hammastele ladestunud. Tekkinud uus ühend on vees lahustuv, seega hambakivi põhjustav kaltsiumfosfaat eemaldatakse veega loputades. Naatriumpürofosfaadi sisaldus hambapastas on 3,3%. Naatriumfluoriid remineraliseerib hambaid, aitab taastada hambavaapa ja pidurdab suhkrute muutumist emaili kahjustavateks hapeteks.

Koostis

AQUA, GLYCERIN, SODIUM BICARBONATE, HYDRATED SILICA, TETRASODIUM PYROPHOSPHATE, AROMA, PEG-32, XANTHAN GUM, TITANIUM DIOXIDE, SODIUM LAUROYL SARCOSINATE, SODIUM SACCHARIN, SODIUM FLUORIDE, SODIUM METHYLPARABEN, LIMONENE