Search
Close this search box.
Perio KIN hambapasta 30 ml pakendis

PerioKIN igemegeel, CHX 0,2%, 30 ml

Geel igemepõletiku profülaktikaks, ülemäärase bakteriaalse katu korral, enne ja pärast suukirurgiat. Väga hea bionakkuvusega, püsib kaua peal. Sisaldab 0,20% kloorheksidiini.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda.

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Igemegeel PerioKIN on mõeldud periodontaalseks ja implantaadi ümbruses kasutamiseks, igemepõletiku profülaktikaks, ülemäärase bakteriaalse katu korral, enne ja pärast suukirurgiat. Väga hea bionakkuvusega, püsib kaua peal. PerioKIN tooteid soovitatakse kasutada igemepõletiku raviks ning 1 nädal vahetult enne ja pärast operatsiooni. Peale kirurgilist sekkumist soovitatakse jätkata PerioKIN toodetega paikselt või KIN Gingival Complex toodetega ulatuslikumaks järelraviks. Täpsemaid ettekirjutusi võib teha arst lähtudes igemete olukorrast. Toode on alkoholivaba, värvitu, ei sisalda fluoriidi. Sisaldab 0,20% kloorheksidiini.

Näidustused

Soovitatud kasutada enne ja peale juurekanaliravi, implantaatide paigaldamist, hambakivi eemaldamist igemevalli alt. Enne ja peale hammaste eemaldamist ja operatsiooni igemepõletiku profülaktikaks. Ülemäärase bakteriaalse katu korral.

Kasutamine

PerioKIN igemegeeli kasutatakse 2-3 korda päevas, kuni 3 nädala jooksul paikseks kasutamiseks. Vältida söömist-joomist, suitsetamist vähemalt 1,5-2 tundi enne ja pärast geeli kasutamist. Mitte loputada suud peale toodete kasutamist! Mitte alla neelata! Toode sobib täiskasvanutele ja lastele alates 6. eluaastast.

Koostis

Sorbitol, Aqua, PEG-60 Hydrogenated Castor Oil, Hydroxyethylcellulose, Aroma, Chlorhexidine Digluconate, Sodium Methylparaben, Methyl Salicylate, Menthol, Citric Acid, Disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Polysorbate 60, Eugenol, Limonene, Cinnamal.

Hoiatused

Mõnel juhul võivad esineda muutused maitsetundlikkuses; need üldiselt vähenevad aja jooksul. Hammaste ja täidiste määrdumine võib tekkida pärast pikaajalist kasutamist ning pärast kokkupuudet tubaka ja teatud toitude ja jookidega- nagu punane vein, kohv. Selline värvumine ei ole püsiv ja seda saab eemaldada korraliku hügieeniga.