Search
Close this search box.
Perio KIN suuvesi pihustiga 40 ml pakendis

PerioKIN suuvesi pihustiga, CHX 0,2%, 40ml

Pihustiga mündimaitseline suuvesi, mida on soovitatav kasutada pärast periodontaal- või implantaatravi, igemepõletiku profülaktikaks, ülemäärase bakteriaalse katu korral, enne ja pärast suukirurgiat. Sobib ideaalselt patsientidele, kellel on raskusi korraliku suuhügieeni läbiviimisel. Tänu otsikule on võimalik suuvett suunata täpselt probleemkohta. Sisaldab 0,20% kloorheksidiini ja CPC 0,10%, mis on kuldne standard suuhoolduses.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda.

Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Õige suuhügieen on oluline suuõõne tervise hoidmiseks ja taastamiseks. PerioKIN suuvesi on näidustatud igemete intensiivhoolduseks. Kuna PerioKIN pihustiga suuveel on suunav otsik, siis seda on lihtne kasutada ning sobib ideaalselt lokaalseks kasutamiseks suu tagaosas või raskesti ligipääsetavates kohtades. PerioKIN suuvett on soovitatav kasutada pärast periodontaal- või implantaatravi. Igemepõletiku profülaktikaks, ülemäärase bakteriaalse katu korral, enne ja pärast suukirurgiat. Sobib ka patsientidele, kellel on raskusi korraliku suuhügieeni läbiviimisel.

 

PerioKIN tooteid soovitatakse kasutada 1 nädal vahetult enne ja pärast igemeravi teostamist, operatsiooni või hammaste eemaldamist. Peale kirurgilist sekkumist soovitatakse jätkata PerioKIN toodetega paikselt või KIN Gingival Complex toodetega ulatuslikumaks järelraviks.

Toode ei sisalda alkoholi, värvitu, ei sisalda fluoriidi. Täpsemaid ettekirjutusi võib teha arst lähtudes konkreetsest olukorrast.

Näidustused

Peale endodontiat e juurekanali ravi. Peale implantaatide paigaldamist. Peale küretipuhastust, hambakivi eemaldamist igemevalli alt. Peale hamba eemaldamist. Enne suukirurgiat igemepõletiku profülaktikaks. Peale operatsiooni igemepõletiku profülaktikaks. Ülemäärase bakteriaalse katu korral.

Kasutamine

Ava pudel ja paigalda suunav otsik-kanüül. Kanna suuvett hoides pudelit otse, vajutades ventiili ja suunates kanüüli piirkonda, mis vajab töötlemist. Peale kasutamist eemalda otsik.kanüül ja loputa veega ja kuivata. PerioKIN suuvett kasutatakse 2-3 korda päevas, kuni 3 nädala jooksul. Vältida söömist-joomist, suitsetamist vähemalt pool tundi enne ja pärast suuvee kasutamist.

Koostis

Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Methylparaben, Aroma, Chlorhexidine Digluconate, Citric Acid, Methyl Salicylate, Menthol, Sodium Propylparaben, Sucralose, Eugenol, Limonene, Cinnamal.

Hoiatused

Hoida lastele kättesaamatus kohas! Toode ei sisalda alkoholi, värvitu, ei sisalda fluoriidi. Täpsemaid ettekirjutusi võib teha arst lähtudes konkreetsest olukorrast.