Search
Close this search box.
KIN Care igemegeel 15 ml pakendis

KIN Care geel, 15 ml

Kaitseb ja soodustab erinevatel põhjustel tekkinud suuhaavade ja -haavandite loomulikku paranemist. Põletikuvastane, niisutav, antiseptiline, taastav, väga hästi nakkuv, annab kauakestva füüsilise kaitse, kiire toimega.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda

Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Bioadhesiivne geel, mis niisutab suuõõnt. Kaitseb ja soodustab erinevatel põhjustel tekkinud suuhaavade ja -haavandite (aftide) loomulikku paranemist. Põletikuvastane, niisutav, antiseptiline, taastav, väga hästi nakkuv, annab kauakestva füüsilise kaitse, kiire toimega. Koostises põletikuvastane, niisutava ja antiseptilise toimega 0,062% Aloe Vera ja suu limaskesta taastav ja niisutav 0,24% hüaluroonhape. Kõrge bionakkuvusega karbomeer toimib füüsilise kattena, mis kaitseb haavandit ja pikendab nii hüaluroonhappe kui ka Aloe Vera toimet.

Koostis

Propylene Glycol, Aqua, Carbomer, Sodium Hydroxide, Sodium Methylparaben, Sodium Hyaluronate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Disodium EDTA, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Sodium Ethylparaben, Limonene

Näidustused

KIN Care geel loob kaitsekile, mis niisutab, toniseerib ja kaitseb suu limaskesta.
Eriti näidustatud inimestele, kes saavad ortodontilist ravi ja kellel on hambaproteesid.
Sobib pikaajaliseks kasutamiseks.

Kasutamine

Kandke ühe-kahe riisitera suurune kogus geeli otse igemetele või probleemkohale puhta sõrmega või vatitikuga 2-3 korda päevas või vastavalt vajadusele.
Ära loputa.
Ärge sööge ega jooge vähemalt pool tundi pärast manustamist.
Hoida lastele kättesaamatus kohas.
Säilitamine: hoida temperatuuril alla 30 kraadi Celsiuse järgi.

Sobib kasutamiseks lastel täiskasvanu järelevalve all. Geeli võimalik väikese koguse allaneelamine selle pealekandmise ajal vastavalt kasutusjuhendile ei ole kahjulik.