KIN Care igemegeel 15 ml pakendis

Suuõõne haavandite geel KIN CARE, 15 ml

Kaitseb ja soodustab erinevatel põhjustel tekkinud suuhaavade ja -haavandite loomulikku paranemist. Põletikuvastane, niisutav, antiseptiline, taastav, väga hästi nakkuv, annab kauakestva füüsilise kaitse, kiire toimega.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda, ärikliendi konto registreerimise lehele

Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

Suuõõne haavandite (aftide) geel KIN CARE15 ml. Bioadhesiivne geel, mis kaitseb ja soodustab erinevatel põhjustel tekkinud suuhaavade ja -haavandite loomulikku paranemist. Põletikuvastane, niisutav, antiseptiline, taastav, väga hästi nakkuv, annab kauakestva füüsilise kaitse, kiire toimega. Koostises põletikuvastane, niisutava ja antiseptilise toimega 0,062% Aloe Vera ja suu limaskesta taastav ja niisutav 0,24% hüaluroonhape. Kõrge bionakkuvusega karbomeer toimib füüsilise kattena, mis kaitseb haavandit ja pikendab nii hüaluroonhappe kui ka Aloe Vera toimet.

Koostis

PROPYLENE GLYCOL, AQUA, CARBOMER, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM METHYLPARABEN, SODIUM HYALURONATE, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, DISODIUM EDTA, ALOE BARBADENSIS LEAF EXTRACT, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF OIL, SODIUM ETHYLPARABEN, LIMONENE