Search
Close this search box.
Suuvesi Fluor Kin lastele 500 ml

FluorKIN lastele suuvesi, 500 ml

Maasikamaitseline FluorKIN suuvesi on igapäevaseks kasutamiseks soovitatav üle 5-aastastele lastele. FluorKIN suuvesi on spetsiaalselt välja töötatud suuhügieeni toode, mis sisaldab fluoriidi. Kaariese ennetamiseks ja hambaemaili tugevdamiseks on oluline lisaks harjamisele kasutada ka suuvett. Sinna kuhu hambahari ei ulatu, ulatub suuvesi. Fluoriidi sisaldav suuvesi aitab säilitada optimaalset suu tervist.

 

Telli siit

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda

Kategooriad: , Sildid: , ,

Kirjeldus

Suuvee kasutamine aitab võidelda kaariese vastu mitmel viisil. Esiteks soodustab see hammaste remineralisatsiooni, tugevdades hambaemaili ja soodustades uue hambamineraali teket. Teiseks muudab FluorKIN suuvesi hambad vastupidavamaks lagunemisele, luues kõvema mineraalühendi. Lisaks pärsib suuvesi suuõõne bakterite võimet toota happeid, aidates vähendada demineralisatsiooni protsessi. FluorKIN suuvee regulaarne kasutamine toetab tervislikku suuhügieeni ja aitab säilitada tugevaid ja kaitstud hambaid. FluorKIN suuvee koostises on Naatriumfluoriid: 226 ppm F-, Ksülitool: 1,00%.

Kasutamine

Kasutada enne magama minekut ja peale hambapesu. 10-15 ml lahjendamata suuveega loputada ja seejärel sülitada välja. Pärast kasutamist on soovitatav mitte süüa ega juua vähemalt 30 minutit. Mitte alla neelata! Kasutada täiskasvanu järelvalve all!

Näidustused: kaariese ennetamine, hambaemaili tugevdamine.

Hoiatused: alkoholivaba, SLS- vaba. Mitte kasutada alla 5-aastastel lastel.

Koostis

 Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xylitol, Sodium Methylparaben, Aroma, Citric Acid, Sodium Ethylparaben, Sodium Fluoride, Propylene Glycol, Sodium Saccharin, Potassium Acesulfame, CI 14720, Limonene, Linalool