Search
Close this search box.
Sensi KIN suuvesi 250 ml pakendis

SensiKIN suuvesi, 250 ml

Suuvesi SensiKIN sobib külma ja kuuma suhtes tundlikele hammastele, ortodontilise ravi toetamiseks. Sobib igapäevaseks kasutamiseks. Sisaldab 5% kaaliumnitraati, provitamiin B5 ja E vitamiini, 0% alkoholi.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda.

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud SensiKIN suuvesi on spetsiaalselt välja töötatud suuhügieeni jaoks tundlike hammaste korral, mis võivad ilmneda häirivalt kuuma või külma toidu ja jookide tarbimisel, valgendamisravi ajal jne. Lisaks ebamugavusele on levinud, et hammaste hügieen on tänu ebamugavusele ja valule ebapiisav, sest harjamine ei toimu korrektselt. Seeläbi aga suureneb teiste suuprobleemide risk. SensiKIN suuvesi aitab eemaldada hambakattu ja tuimestada hambapulbi närve tänu oma kaaliumnitraadi sisaldusele, leevendades tundlikkust ja võimaldades õiget suuhügieeni. Koostises kaaliumnitraat: 5%., naatriumfluoriid: 1450 ppm F-, provitamiin B5, vitamiin E.

Koostis

Aqua, Sorbitol, Glycerin, Potassium Nitrate, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Panthenol, Sodium Fluoride, Aroma, Tocopheryl Acetate, Sodium Methylparaben, Sodium Ethylparaben, Sodium Propylparaben, Sodium Saccharin, Citric Acid, Limonene.

Näidustused

Hammaste tundlikkuse leevendamine. Kaariese ilmnemise ennetamine, kontrollides hambakattu. Suuhügieen tundlike hammaste korral. Tervete igemete säilitamine.

Kasutamine

Soovitatav on suud loputada SensiKIN suuveega 2 korda päevas, hommikul ja õhtul. Pärast harjamist valage umbes 15 ml lahjendamata suuloputust klaasi. Loputage ühe minuti jooksul, veendudes, et suuloputus jõuab kõikidesse suu nurkadesse, seejärel sülitage suuvesi välja. Pea meeles, et suuvett ei tohi neelata alla. Soovitatav on mitte süüa ega juua vähemalt pool tundi pärast kasutamist.