Search
Close this search box.

Fluor KIN for Children, väikelaste hambapasta, 50 ml

Igapäevane hammaste harjamine juba väikesest peale aitab lastel oma suu tervise eest hoolt kanda. Seetõttu on esimeste hammaste puhkemisest alates oluline läbi viia suuhügieeni rutiinid, et ennetada hambahaigusi, näiteks hambaauke.

 

Telli siit

 

Kirjeldus

Maasikamaitseline hambapasta lastele. Koostatud ideaalse annuse fluoriidiga lastele alates 12. elukuust (1000 ppm) ja ksülitoolist, aitab see kaitsta ja soodustada tervete ja hästi hooldatud piimahammaste kasvu. Selle atraktiivne maasikamaitse muudab selle igapäevase kasutamise lihtsaks. – Aitab kaitsta hambakaariese eest. – Aitab remineraliseerida ja tugevdada hambaid. – Hoolitse hambaemaili eest. – 6-aastased või nooremad lapsed peaksid allaneelamisohu minimeerimiseks kasutama täiskasvanu järelevalve all hernesuurust kogust (või alla 3-aastastele lastele riisitera).

Kuidas kasutada

Lapseeas hambaaukude vältimiseks tuleks hambaid pesta pehme harjaga 2–3 minutit vähemalt 3 korda päevas, eelistatavalt pärast iga sööki, pärast maiustamist ja enne magamaminekut. Tervemate hammaste nimel täiendage hügieenirutiini suuveega. Gluteeni- ja alkoholivaba!

Koostis

Naatriumfluoriid: 1000 ppm F– ksülitool: 1,00%