Search
Close this search box.
KIN valgendav hambapasta 75 ml pakendis

KIN Whitening hambapasta, 75 ml 

KIN Whitening on uue põlvkonna valgendav hambapasta, mis valgendab hambaid õrnalt ja järk-järgult, neid keemiliste plekieemaldajatega pleegitamata. Hambapasta toime sarnaneb hammaste soodapesule. Sobib igapäevaseks kasutamiseks.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

KIN Whitening hambapastas olevad aktiivsed toimeained on mikropeened naatriumvesinikkarbonaadi osakesed, mis valgendavad hambaemaili seda kahjustamata. Naatriumpürofosfaat väldib katu ja hambakivi teket ning naatriumfluoriid, mis kaitseb kaariese eest. Hambapasta koostises on kristalne naatriumvesinikkarbonaat e. söögisooda (sodium bicarbonate) mikropulber, mis on pehmem kui hambaemail ja dentiin ning seetõttu eemaldab hambaemaililt efektiivselt nii plekke kui sinna kogunenud katu. Hambad muutuvad heledamaks, taastub naturaalne toon ja välditakse edasist hammaste värvumist toidu, jookide või tubaka toimel. Hambapasta on võrreldes lubatud ülempiiri abrasiivsusega RDA250, madala abrasiivsusega RDA 87. Naatriumvesinikkarbonaadi sisaldus pastas on 15% , seega sobib kasutamiseks ka peale hammaste valgendusprotseduure, et säilitada särav naeratus. Naatriumvesinikkarbonaat neutraliseerib efektiivselt happeid, mida toodavad hambakatus olevad bakterid ja vähendab suus halba lõhna. Kuna aine on vees lahustuv, siis pääseb ta hästi hambavahedesse ja pinnakonarustesse, kuhu teised ained ei pääse. Kristalne naatriumpürofosfaat (sodium pyrophosphate) ennetab hambakatu ja -kivi teket reageerides suus oleva kaltsiumfosfaadiga, mis ei ole veel hammastele ladestunud. Tekkinud uus ühend on vees lahustuv, seega hambakivi põhjustav kaltsiumfosfaat eemaldatakse veega loputades. Naatriumpürofosfaadi sisaldus hambapastas on 3,3%. Naatriumfluoriid remineraliseerib hambaid, aitab taastada hambavaapa ja pidurdab suhkrute muutumist emaili kahjustavateks hapeteks.

Näidustused: hambakivi tekke vastane, hammaste loomuliku valgesuse taastamiseks.

Hoiatused: Sobilik alates 12. elusaastast. Mitte alla neelata!

 

Kasutamine

Hea suuhügieeni tagamiseks tuleks hambaid harjata igapäevaselt vähemalt 2- 3 minutit 3 korda päevas, eelistatavalt pärast iga söögikorda ja enne magamaminekut.

Kui on tegemist väga tundliku suuga, siis on soovitav harjata igemeid õrnalt ja kasutada KIN valgendavat hambapastat vaheldumisi tavalise hambapastaga, näiteks KIN B5 või KIN Sensitive.

 

Koostis

Aqua, Glycerin, Sodium Bicarbonate, Hydrated Silica, Tetrasodium Pyrophosphate, Aroma, PEG-32, Xanthan Gum, Titanium Dioxide, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Saccharin, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben, Limonene