Search
Close this search box.
KIN Gingival hambapasta 75 ml pakendis

KIN Gingival Complex hambapasta, 75ml

Intensiivse hoolduse hambapasta KIN Gingival Complex on näidustatud suuhügieeniks pärast hambaravi protseduure. Kloorheksidiin ja tsütlüüripüridiiniumkloriid (CPC) aitavad ennetada ja eemaldada hambakattu. Alpantha® kompleks soodustab tervislike igemete teket tänu oma niisutavale toimele.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda.

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Mündimaitseline hambapasta KIN Gingival Complex sobib kasutatamiseks rohke katu, hambajuureümbrise põletiku ja breketite puhul ning suuõõneoperatsioonide järgselt. Sobib ka inimestele, kellel on suuhügieeni läbiviimine raskendatud. Sisaldab 0,12% kloorheksidiini ja Alpantha® kompleksi, antiseptiline, vähendab põletikku ja kiirendab paranemist. Koostises on kloorheksidiin diglükonaat: 0,12%, Alpantha (Allantoiini pantenoolikompleks), tsütlüüripüridiiniumkloriid: 0,05%, Xülitool.

 

Uus Alpantha® kompleks koosneb allantoiinist ja pantenoolist, mis taastab, tugevdab ja pehmendab igemekudet, kiirendab haavade paranemist ning vähendab põletikku ja ärritust.

Näidustused

Suuhügieeniks pärast periodontaalseid protseduure. Soodustab hambakatu kontrolli. Tugevdab ja toniseerib igemeid. Ennetab kaariese teket. Kasutamise kestus: 2-3 nädalat või vastavalt hambaarsti soovitusele.

Kasutamine

Harja hambaid vähemalt 2-3 minutit vähemalt 3 korda päevas, eelistatult pärast iga söögikorda ja enne magamaminekut. Toodet on soovitatav kasutada koos sama sarja suuveega 2-3 nädala jooksul või kuni soovitab seda sinu hambaarst.

Koostis

Sorbitol, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Allantoin, Panthenol, Hydroxyethylcellulose, Titanium Dioxide, Xylitol, Aroma, Chlorhexidine Digluconate, Menthol, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Saccharin, Methyl Salicylate, Disodium Phosphate, Sodium Phosphate, Eugenol, Polysorbate 60

Hoiatused

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Ei tohi kasutada inimestel, kes on näidanud ülitundlikkust kloorheksidiini suhtes. Mitte kasutada hambaarsti poolt näidatud perioodist kauem. Mitte alla neelata. Gluteenivaba.