Search
Close this search box.
Sensi KIN hambapasta 75 ml pakendis

SensiKIN hambapasta, 75ml

Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud hambapasta on spetsiaalselt välja töötatud tundlikkuse vähendamiseks, mis võib olla igapäevaselt häiriv, eriti kuuma või külma toidu ja jookide tarbimisel või valgendamisprotseduuride ajal jne. Lisaks sellele ebamugavusele on tavaline, et hammaste harjamine ei toimu õigesti, suurendades teiste suuõõne häirete riski. SensiKIN hambapasta aitab eemaldada hambakattu ja tuimastada hamba pulpi närvilõpmeid tänu kaaliumnitraadile ja fluoriidile.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda.

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Hambapasta SensiKIN on professionaalne valik hammaste tundlikkuse korral. Tundlikkus võib esineda nii külma kui kuuma suhtes. Sobilik igapäevaseks kasutamiseks. SensiKIN hambapastat soovitatakse kasutada nii enne kui pärast hambakatu ja -kivi eemaldamist, juuresilumist, valgendamist, periodontaalseid protseduure või siis, kui hambad on muutunud tundlikuks öise tahtmatu hammaste krigistamise (bruksismi) tõttu. Kõrge fluoriidisisaldus 1450 ppm tugevdab hamba emaili ja sulgeb dentiinitorukesed, mille tulemusena väheneb hammaste tundlikkus. B5-provitamiin kaitseb ja tugevdab igemeid ning E-vitamiin ehk tokoferüülatsetaat soodustab igemekoe taastumist. Münt annab meeldivalt värske tunde.

Kasutamine

Nõuetekohase suuhügieeni tagamiseks tuleks hambaid pesta min. 2 kuni 3 minutit vähemalt 2 korda päevas. Sobib kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 12 eluaastast.

Koosts

Aqua, Sorbitol, Glycerin, Hydrated Silica, Potassium Nitrate, Titanium Dioxide, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Xanthan Gum, Aroma, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben, Tocopheryl Acetate, Sodium Saccharin, Sodium Ethylparaben, Sodium Propylparaben, Limonene

Näidustused

Hammaste tundlikkuse leevendamine. Suuhügieen juhul, kui esineb hammaste tundlikkust. Kaariese tekke ennetamine biofilmi kontrolli abil. Tervete igemete säilitamine. Kaitseb hambavaapa, kuna ei sisalda abrasiivseid aineid.