Search
Close this search box.
KIN B5 suuvesi 500 ml pakendis

KIN B5 suuvesi, 500 ml

Antiseptiline suuvesi hoiab hambakatu kontrolli all ja taastab suu limaskesta. Ideaalne toode tundlike igemetega patsientidele ja kasutamiseks pärast hambakivi ja -katu eemaldamist. Meeldiva maitsega läbipaistev suuvesi sobib pikaajaliseks igapäevaseks kasutamiseks täiskasvanutele ja lastele alates 12 eluaastast.

 

Telli siit

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Suuvesi KIN B5 500ml. Antiseptiline suuvesi hoiab hambakatu kontrolli all ning taastab ja tugevdab suu limaskesta. Eriti soovitatud on suuvesi liigse hambakatu esinemisel ja pärast hambakivi ja -katu eemaldamist. See on ideaalne toode tundlike igemetega patsientidele (diabeetikud, rasedad, suitsetajad, implantaatide ja proteeside kandjad, suukaudsete antikoagulantide ravil olijad jne.) ja kõigile, kelle igemed kipuvad veritsema. Suuvee läbipaistev koostis ei peida võimalikku igemete veritsemisest.

Toimeained tsetüülpüridiinkloriid (CPC) 0,05%, vitamiin B5 ja B3, tsink, fluoriid 226ppm, ksülitool 1%. Toode on alkoholivaba (ei ärrita ega kuivata suu limaskesta), meeldiva piparmündi maitsega. Tsink koostoimes CPC-ga piirab hambakatu, -kivi ja igemete veritsemise progresseerumist. B5-provitamiin ja B3-vitamiin aitavad tugevdada epiteeli ja limaskestade membraane, leevendada ebamugavustunnet ning toetavad kollageeni sünteesi ja taastavat igeme kudet. Fluoriidi sisaldus 226ppm tugevdab hambaemaili, kaariese vastane magusaine ksülitool vähendab mikroorganismide kleepimist hamba pinnale ja väldib nende poolset hapete tootmist.

Tõestatud efektiivsus nii lühi kui pikaajalise kasutamise korral.

Hoiatused: sobilik alates 12. eluaastast. Mitte alla neelata! Alkoholivaba, SLS-vaba

Kasutamine

10-15 ml lahjendamata KIN B5 suuveega loputada suud hommikul ja õhtul 2–3 korda päevas 1 minuti jooksul. Mitte alla neelata! Pärast kasutamist on soovitatav vähemalt pool tundi mitte süüa ega juua.

Koostis

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Xylitol, Cocamidopropyl Betaine, Titanium Dioxide, Panthenol, Aroma, Xanthan Gum, Zinc Citrate, Sodium Fluoride, Menthol, Niacinamide, Sodium Methylparaben, Sodium Propylparaben, Cetylpyridinium Chloride, Sodium Saccharin, Potassium Acesulfame