Search
Close this search box.
KIN Gingival suuvesi 1l pakendis

KIN Gingival Complex suuvesi, 1000ml N2 – ainult hambaarstidele kabinetis kasutamiseks

Suuvesi KIN Gingival Complex on intensiivhoolduseks, näidustatud suuhügieeniks hambaravi protseduuride ajal ja pärast neid. Kloorheksidiini ja tsütlüüripüridiiniumkloriidi (CPC) sisaldusega aitab ennetada ja eemaldada hambakattu. Suuvee koostises on ka Alpantha, kompleks, mis aitab säilitada tervislikke igemeid. Komplektis on 1000 ml suuvesi 2tk. koos pumbaga.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda.

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

KIN Gingival Complex suuvesi on kasutatamiseks rohke katu, hambajuureümbrise põletiku ja breketite puhul ning suuõõneoperatsioonide järgselt. Sobib ka inimestele, kellel on suuhügieeni läbiviimine raskendatud. Sisaldab 0,12% kloorheksidiini ja Alpantha® kompleksi, antiseptiline, vähendab põletikku ja kiirendab paranemist. Tooted ei sisalda alkoholi ega fluoriidi. Suuvesi on värvitu, seetõttu ei jää võimalik igemete veritsus märkamata.

Näidustused

Igapäevaseks suuhügieeniks periodontaalsete protseduuride ajal ja pärast neid. Aitab vähendada hambakattu. Aitab tugevdada igemeid. Ravi kestus: 2-3 nädalat või vastavalt hambaarsti soovitusele.

Kasutamine

kasuta suu loputamiseks 10-15 ml lahjendamata suuloputusvahendit. Loputa ühe minuti jooksul, veendudes, et suuloputusvahend jõuab kõikidesse suu nurkadesse, seejärel sülita välja. Pea meeles, et suuloputusvahendit ei tohi alla neelata. Soovitatav on mitte süüa ega juua vähemalt pool tundi pärast kasutamist.

Koostis

Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Allantoin, Panthenol, Sodium Methylparaben, Aroma, Chlorhexidine Digluconate, Citric Acid, Methyl Salicylate, Cetylpyridinium Chloride, Menthol, Sodium Propylparaben, Sucralose, Eugenol, Limonene, Cinnamal

Hoiatused

Hoida laste kättesaamatus kohas. Ei tohi kasutada inimestel, kellel on ilmnenud ülitundlikkust kloorheksidiini suhtes. Ära kasuta hambaarsti poolt soovitatud perioodist kauem. Ära neela alla. Gluteenivaba. Värvitu. Alkoholivaba.