Search
Close this search box.
Ortho KIN suuvesi 500 ml pakendis

OrthoKIN suuvesi, breketikandjatele, 500 ml

Maasika- ja mündimaitseline suuvesi OrthoKIN sobib ideaalselt ortodontilisel ravil olevate patsientidele – breketite, proteeside, hambasildade puhul, kui hammaste puhastamine on raskendatud. Antiseptiline, vähendab hambakattu, tugevdab hambaemaili ja hoiab ära kaariest. Kaitseb ja tugevdab igemekudet.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda.

Kirjeldus

Maasika- ja mündimaitseline suuvesi OrthoKIN sobib ideaalselt ortodontilisel ravil olevate patsientidele – breketite, proteeside, hambasildade puhul, kui hammaste puhastamine on raskendatud. Toode sisaldab antiseptilise ja hambakattu vähendava toimega tsetüülpüridiiniumkloriidi (CPC 0,05%) ning hambaemaili tugevdavat ja kaariest ennetavat naatriumfluoriidi. Provitamiin B5 ja E-vitamiin kaitsevad ja tugevdavad igemekudet ning kontrollivad hambakatu teket. CPC on positiivse laenguga katioonne pindaktiivne aine ja antiseptik, mis avaldab bakteritsiidset toimet grampositiivsetesse bakteritesse ning on samal ajal ka mõningase viiruste ja seente (eriti pärmseente) vastase toimega. Naatriumfluoriid taastab hambavaapa, remineraliseerib hambaid ja pidurdab suhkrute muutumist hambaemaili kahjustavateks hapeteks. Provitamiin B5 stimuleerib igemekudet, avaldab taastavat ja rahustavat toimet kahjustunud igemetele ning väldib igemete põletikku, kontrollib katu teket. E-vitamiin on võimas antioksüdant, mis neutraliseerib kahjulikud vabad radikaalid, stimuleerib vereringet igemetes ja on tunnustatud rakumembraani kaitsva toime poolest. Taastab ja niisutab iget, vähendab põletikku ja kontrollib katu teket. OrthoKIN ei sisalda alkoholi ega kloorheksidiini ning on sobiv pikaajaliseks kasutamiseks täiskasvanutel ja lastel alates 6. eluaastast.

Näidustused

Breketikandjatele suuhügieeniks (ka proteeside ja hambasildadega suu hügieeniks), kaariese ennetamiseks, hambakatu vähendamiseks.

Kasutamine

Loputada suuveega 1 minuti vältel vähemalt 2 korda päevas pärast hammaste pesu, mitte alla neelata. OrthoKIN suuvett võivad kasutada ka lapsed alates 6 eluaastast. Konsulteerida hambaarstiga, kui saadakse fluoriidi muudest allikatest lisaks.

Koostis

Aqua, Glycerin, Sorbitol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Xylitol, Panthenol, Sodium Methylparaben, Aroma, Tocopheryl Acetate, Citric Acid, Sodium Fluoride, Cetylpyridinium Chloride, Disodium EDTA, Potassium Acesulfame, Sodium Propylparaben, Sodium Saccharin, Cl 14720