Search
Close this search box.
Perio KIN suuvesi 250 ml pakendis

PerioKIN suuvesi, CHX 0,2%, 250 ml

Hambaarstid soovitavad PerioKIN suuvett periodontaalseks ja implantaadi ümbruses kasutamiseks, igemepõletiku ennetamiseks, ülemäärase bakteriaalse katu korral ning enne ja pärast suukirurgiat. Suuvesi sobib ka patsientidele, kellel on raskusi korraliku suuhügieeni järgimisel (füüsiline või vaimne puue). Sisaldab 0,20% kloorheksidiini, antiseptikut, mis on kuldne standard suuhoolduses.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda.

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Suuvesi PerioKIN sisaldab 0,20% kloorheksidiini, on mõeldud periodontaalseks ja implantaadi ümbruses kasutamiseks, igemepõletiku profülaktikaks, ülemäärase bakteriaalse katu korral, enne ja pärast suukirurgiat. Väldib sekundaarset infektsiooni, kiire ja efektiivne. Ei sisalda alkoholi, seetõttu ei ärrita ega kuivata suud. Värvitu vedelik ei peida veritsust. PerioKIN tooteid soovitatakse kasutada igemepõletike raviks ning üks nädal vahetult enne suuõõne kirurgilist protseduuri, operatsioonijärgselt, peale hamba eemaldamist, juurekanali ravi, katu ja hambakivi mehhaanilist eemaldamist, küretaaži, implantaadi ja aftide puhul. Peale kirurgilist sekkumist soovitatakse jätkata PerioKIN toodetega paikselt või KIN Gingivali toodetega ulatuslikumaks järelraviks. Täpsemaid ettekirjutusi võib teha arst lähtudes igemete olukorrast. Toode on alkoholivaba, värvitu (ei peida igemete veritsemist), sisaldab 0,20% kloorheksidiini intensiivhoolduseks vajalikul tasemel (terapeutiline määr).

Näidustused

Peale endodontiat e juurekanali ravi , implantaatide paigaldamist , küretipuhastust, hambakivi eemaldamist igemevalli alt, hamba eemaldamist , enne suukirurgiat igemepõletiku profülaktikaks , peale operatsiooni igemepõletiku profülaktikaks  ning ülemäärase bakteriaalse katu korral.

Kasutamine

Loputage 1 minuti jooksul 10 ml lahjendamata Perio KIN suuveega suud. Kasutatakse 2-3 korda päevas kuni 3 nädala jooksul. Peale PerioKIN suuvee kasutamist ei tohi suud veega loputada. Mitte alla neelata. Vältida söömist-joomist ja suitsetamist vähemalt pool tundi enne ja pärast suuvee kasutamist.

Koostis

Aqua, Sorbitol, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Gastor Oil, Sodium Methylbaraben, Aroma, Chlorhexidine Digluconate, Citric Acid, Methylsalicylate, Sodium Saccharin, Menthol, Sodium Propylparaben, Eugenol, d-Limonene, Cinnamal.

Hoiatused

 

Hoida lastele kättesaamatus kohas! Vastunäidustatud patsientidele, kellel on ilmnenud ülitundlikkusreaktsioon kloorheksidiini suhtes. Need reaktsioonid on äärmiselt haruldased.

Mõnel juhul võivad esineda muutused maitsetundlikkuses; need üldiselt vähenevad toote jätkuval kasutamisel. Hammaste ja täidiste määrdumine võib tekkida pärast pikaajalist kasutamist ning pärast kokkupuudet tubaka ja teatud toite ja jooke, näiteks punane vein ja kohv. See värvumine ei ole püsiv ja on hambaarsti poolt eemaldatav.