Search
Close this search box.
Ortho KIN hambapasta 75ml pakendis

OrthoKIN hambapasta, breketikandjatele, 75 ml

Maasika- ja mündimaitseline hambapasta OrthoKIN sobib ideaalselt ortodontilisel ravil olevate patsientidele – breketite, proteeside, hambasildade puhul, kui hammaste puhastamine on raskendatud. Antiseptiline, aitab kontrollida katu teket, tugevdab hambaemaili ja kaitseb kaariese eest. Taastab ja niisutab iget, vähendab põletikku.

 

Telli siit

 

Suuname edasi maaletooja tellimiskeskkonda

Kirjeldus

Maasika- ja mündimaitseline hambapasta OrthoKIN sobib ideaalselt just breketikandjatele. Toode sisaldab antiseptilist ja kattu vähendavat tsetüülpüridiiniumkloriidi (CPC 0,05%) ning hambaemaili tugevdavat ja kaariest ennetavat naatriumfluoriidi. Provitamiin B5 ja E-vitamiin kaitsevad ja tugevdavad igemekudet ning kontrollivad hambakatu teket. CPC on positiivse laenguga katioonne pindaktiivne aine, selle ühendid seonduvad bakteriraku välispinnaga põhjustades seda läbides raku huku. CPC on antiseptik, millel on grampostiivsetele bakteritele bakteritsiidne toime ja ka mõningane viiruste ja seente (eriti pärmseente) vastane toime. Naatriumfluoriid taastab hambavaapa, remineraliseerib hambaid ja pidurdab suhkrute muutumist hambaemaili kahjustavateks hapeteks. Provitamiin B5 stimuleerib igemekudet, avaldab taastavat ja rahustavat toimet kahjustunud igemetele ning väldib igemete põletikku, kontrollib katu teket. E-vitamiin on võimas antioksüdant, mis neutraliseerib kahjulikud vabad radikaalid, stimuleerib vereringet igemetes ja kaitseb rakumembraane. Taastab ja niisutab iget, vähendab põletikku ja kontrollib katu teket.

 

Näidustused: breketikandjatele suuhügieeniks (ka proteeside ja hambasildadega suu hügieeniks), kaariese ennetamiseks, hambakatu vähendamiseks.

Hoiatused: OrthoKIN ei sisalda alkoholi ega kloorheksidiini. SLS- vaba.

Näidustused

Breketikandjatele suuhügieeniks (ka proteeside ja hambasildadega suu hügieeniks), kaariese ennetamiseks, hambakatu vähendamiseks.

Kasutamine

Sobib pikaajaliseks kasutamiseks alates 6.eluaastast kogu raviplaani vältel, lastele sobiv kogus on hernetera suurune. Pesta hambaid 2-3 minuti vältel vähemalt kaks korda päevas, soovitavalt peale sööki ja enne magama minekut. Enne ja pärast söömist tuleks vältida OrthoKIN toodete kasutamist poole tunni jooksul. Mitte alla neelata. Konsulteerida hambaarstiga, kui lisaks saadakse fluoriidi muudest allikatest.

Koostis

Aqua, Sorbitol, Hydrated Silica, Glycerin, Titanium Dioxide, Aroma, Cocamidopropyl Betaine, Panthenol, Xylitol, Xanthan Gum, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Fluoride, Sodium Methylparaben, Sodium Saccharin, Tocopheryl Acetate, Sodium Propylparaben, Cetylpyridinium Chloride